Powołania na zawody
Projekty powołań na najbliższe zawody.
1. VII Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego – Głubczyce 07.05.2016
2. Mistrzostwa Moraw i Śląska, Jesenik/Czechy 07.05.2016.
3. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Legnica 14.05.2016
4. Puchar Dolnego Śląska, Legnica 14.05.2016.
5. Puchar Polski Karate WKF, Rumia 21.05.2016
VII Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego – Głubczyce 07.05.2016
Klub: Klub Karate Nidan Zawadzkie |
|
Nazwisko i Imię oraz nr tel. osoby zgłaszającej: Zbigniew Sworeń, Tel. 692 447 294 |
Trener: Zbigniew Sworeń, Dariusz Sworeń, Adrian Pryszcz, Radosław Zając Sędzia: Bartłomiej Barański, |
NAZWISKO I IMIĘ
|
NR KONKURENCJI INDYWIDUALNEJ |
|
|||
KATA |
KATA |
KUMITE FANTOM |
KUMITE
|
Kategoria wagowa |
|
Gotwald Kamil |
Nr 10 7 lat |
Nr 11 8 lat |
Nr 42, 7 lat |
- |
- |
Padus Mikołaj |
Nr 12 9 lat |
Nr 13 10 lat |
Nr 43, 9 lat |
- |
- |
Gotwald Oliwier |
Nr 12 9 lat |
Nr 13 10 lat |
Nr 43, 8-9 lat |
- |
- |
Guzdek Alicja |
Nr 2 8 lat |
Nr 3 9 lat |
Nr 26, 8-9 lat |
|
- |
Mraz Robert |
Nr 17 14-15 lat |
Nr 18 16-17 lat |
- |
|
|
Grzeczkowicz Daria |
- |
- |
- |
Nr 38 14-15 lat |
+54 kg |
Guzdek Dominik |
Nr 18 16-17 lat |
- |
- |
- |
- |
Grusza Aleksandra |
- |
- |
- |
Nr 41 16-17 lat |
+59 kg |
Bunkowska Kinga |
Nr 5 11 lat |
|
Nr 27 10-11 lat |
|
|
Talaga Michał |
Nr 13 10 lat |
Nr 14 11 lat |
- |
Nr 48 10-11 lat |
-35 kg |
Widok Oliwia |
- |
- |
- |
Nr 31, 10-11 lat |
-40 kg |
Dąbrowski Jakub |
Nr 11 8 lat |
|
Nr 43, 8-9 lat |
|
|
Urbańczyk Aleksandra |
Nr 2, 8 lat |
|
Nr 26, 8-9 lat |
|
|
Bator Maksymilian |
Nr 11 8 lat |
|
Nr43, 8-9 lat |
|
|
Podleśna –Barth Anja |
Nr 2, 8 lat |
|
Nr26, 8-9 lat |
|
|
Bunkowska Olga |
Nr 2 8 lat |
Nr3, 9 lat |
Nr26, 8-9 lat |
|
|
Podleśna –Barth Emilia |
Nr 1, 7 lat |
|
Nr25, 7 lat |
|
|
Pruski Bartosz |
Nr 10 7 lat |
|
Nr42, 7 lat |
|
|
Zając Julia |
Nr 1, 7 lat |
Nr 2, 8 lat |
Nr 25, 7 lat |
|
|
Witek Patryk |
Nr 11, 8 lat |
Nr 12, 9 lat |
Nr 43, 8-9 lat |
|
|
Zając Szymon |
Nr 11, 8 lat |
Nr12, 8 lat |
Nr43, 8-9 lat |
|
|
Gaś Emilia |
Nr 2, 8 lat |
Nr 3, 9 lat |
Nr 26, 8-9 lat |
|
|
Mizera Karol |
Nr 11, 8 lat |
Nr 12, 9 lat |
Nr 43, 8-9 lat |
|
|
Bartkowiak Angelika |
Nr 3, 9 lat |
Nr 4, 10 lat |
Nr 26, 8-9 lat |
|
|
Bartodziej Julia |
- |
Nr 5, 11 lat |
- |
Nr 32 10-11 lat |
+40 kg |
Zając Karolina |
- |
Nr 8 14-15 lat |
|
|
|
Pryszcz Emilia |
Nr 2, 8 lat |
Nr 3, 9 lat |
|
|
|
Koj Łukasz |
- |
- |
|
Nr 54, 12-13 lat |
+55 kg |
Kopeć Magdalena |
Nr 5, 11 lat |
|
|
|
|
KIECOŃ KRZYSZTOF |
Nr 16, 12-13 lat |
Nr 17 14-15 lat |
|
- |
- |
KOLIBABA MAREK |
Nr 15, 12-13 lat |
- |
- |
Nr 53, 12-13 lat |
+55 kg |
RESZCZYŃSKI PAWEŁ |
Nr 11, 8 lat |
Nr 12, 9 lat |
Nr43, 8-9 lat |
|
|
GÓRSKI DAWID |
Nr 15, 12-13 lat |
- |
- |
Nr 51, 12-13 lat |
- 45 kg |
Gołaś Kacper |
Nr 11, 8 lat |
Nr12, 9 lat |
Nr43, 8-9 lat |
|
|
Nr konkurencji |
Nazwa konkurencji |
Nazwiska i Imiona członków drużyny |
19 |
9 lat i młodsze |
Nidan 1 - Pryszcz Emilia/ Gaś Emilia/ Bartkowiak Angelika.
|
20 |
10-13 lat |
Nidan 2 – Guzdek Alicja, Zając Karolina, Bartodziej Julia.
|
21 |
14-17 lat |
|
22 |
9 lat i młodsi |
Nidan 3 - Padus Mikołaj, Gotwald Kamil, Gotwald Oliwier.
Nidan 4- Witek Patryk/ Mizera Karol/ Zając Szymon.
Nidan 5 : Reszczyński Paweł, Talaga Michał, Gołaś Kacper.
|
23 |
10-13 lat |
Nidan 6: Kiecoń Krzysztof, Kolibaba Marek, Górski Dawid.
|
24 |
14-17 lat |
|
OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA
V KARATE, JESENÍK 07. 05.2016
PŘIHLÁŠKA
KLUB KARATE „NIDAN”, 47-120 ZAWADZKIE, UL. OPOLSKA 23,
NIP:756-18-07-672
TRENER: Zbigniew Sworeń tel. +48 692 447 294, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Kierownik ekipy: Artur Barański
NAZWISKO I IMIĘ |
KONKURENCJE INDYWIDUALE |
KATEGORIA WAGOWA (KG) |
|
KATA |
KUMITE |
||
Sprancel Szymon |
- |
12-13 lat |
-45 kg |
Łapot Mateusz |
- |
14-15 lat,
|
-63 kg |
16-17 lat
|
- 68 kg |
||
Grejner Wiktoria |
- |
16-17 lat
|
+ 59 kg |
U21 |
+ 60 kg |
||
|
|
|
|
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika
Lp. | Nazwisko i imię zawodnika |
1 | Kolibaba Marek |
2 | Srancel Szymon |
3 | Górski Dawid |
4 | Kołodziej Łukasz |
5 | Kiecoń Krzysztof |
Koj Łukasz
Puchar Dolnego Śląska, Legnica 14.04.2016
??????????????
Puchar Polski Karate WKF, Rumia 21.05.2016
Klub: Klub Karate Nidan, ul. Opolska 23 , 47-120 Zawadzkie |
||
Nazwisko i Imię oraz nr tel. osoby zgłaszającej: Zbigniew Sworeń |
Trener: Zbigniew Sworeń |
|
tel. 692 447 294 |
www.nidan.zawadzkie.pl |
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. |
NAZWISKO I IMIĘ |
NR KONKURENCJI INDYWIDUALNEJ |
|
|
||
KATA |
KUMITE |
waga |
kumite |
Licencja zawodnicza |
|
Grejner Wiktoria |
- |
16-17 lat, |
+59 kg |
open |
Nr 70/25/S/08 |
Zajdel Ewa ??? |
- |
18-20 lat |
- 68 kg |
open |
Nr 70/18/S/08 |
Szponder Natalia |
- |
seniorka |
- 55 kg |
OPEN |
Nr 70/10/S/08 |
Grejner Weronika |
- |
seniorka |
- 68 kg |
open |
Nr 70/26/S/08 |
Majewska Marta |
Seniorka |
Seniorka |
- 55 kg |
open |
Nr70/82/S/15 |
Mraz Robert //??? |
14-15 lat |
- |
|
|
|
Guzdek Dominik ?? |
16-17 lat |
|
|
|
|
Łapot Mateusz |
|
14-15 lat |
- 63 kg |
|
|
Zajdel Elżbieta
|
18-20 lat |
18-20 lat |
+68 kg |
open |
|
|
|
|
|
|
|
Konkurencje drużynowe kata: |
|||
|
Nazwa konkurencji |
|
Nazwiska i Imiona członków drużyny |
|
Kata druż. juniorów ?? |
16-17 lat |
Mraz Robert, Guzdek Dominik, Łapot Mateusz |
Konkurencje drużynowe kumite: |
|||
|
Nazwa konkurencji |
|
Nazwiska i Imiona członków drużyny |
|
|
|
|
|
Kumie druż. seniorek |
|
Szponder Natalia, Grejner Weronika, Zajdel Ewa, Majewska Marta |
« poprzednia | następna » |
---|