28 29.1.2015 Mistrz. Europy Karate Shotokan

30 Mistrzostwa Europy Karate Shotokan, Crawley/Anglia 28-29.11.2015

W dniach 28 -29 listopada w angielskiej miejscowości Crawley odbyły się 30-te Mistrzostwa Europy Karate Shotokan. W składzie kadry narodowej znalazły się dwie zawodniczki Klubu Karate Nidan Natalia Szponder i Wiktoria Grejner. Występ zakończyły pełnym sukcesem. Wiktoria Grejner wygrała konkurencję kumite indywidualne juniorek (18-20 lat), a w konkurencji kumite drużynowym kadetek wywalczyła brązowy medal. Natalia Szponder złoty medal wywalczyła w konkurencji kumite drużynowym seniorek. Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w klasyfikacji medalowej z dorobkiem 4 złotych, 3 srebrnych i 8 brązowymi medalami.

Serdeczności kierujemy do Spółki z o.o P.N.V Wood z Pluder za pokrycie kosztów udziału Wiktorii Grejner. Zarząd klubu również składa serdeczne gratulacje.

Złote medale:

1. Grejner Wiktoria w Konkurencji kumite indywidualne juniorek (18-20 lat).

2. Szponder Natalia w konkurencji kumite drużynowym seniorek wraz z Bereniką Prządka, Kamilą
Warda i Magdaleną Nowakowską.

Brązowe:

1. Grejner Wiktoria w konkurencji kumite drużynowym kadetek 16-17 lat wraz z Julią Ambroziak,